خرید از مایکروسافت

خرید از مایکروسافت تابلو

خرید از مایکروسافت با الوند تجارت

شرکت الوند تجارت، برای واردات کالا از شرکت مایکروسافت، با دریافت کارت بازرگانی و طی کردن روند قانونی واردات کالا از کشور آمریکا، کالای مورد نظر شما را از شرکت مایکروسافت خریداری و ثبت سفارش می کند. الوند تجارت، بعد از خرید و واریز وجه ارزی، محصول وارد شده از شرکت مایکروسافت را از گمرک ترخیص و با حمل و نقل ویژه و امن خود بدست شما می رساند. ما در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه این خدمات را به شما ارائه می دهیم زیرا همراه خود سال ها تجربه و دانش در واردات کالا داریم.

شرکت الوند تجارت و خرید از مایکروسافت

مایکروسافت شرکت آمریکایی است که در حوزه کامپیوتر و فناوری فعالیت می‌کند.  از شاخص ‌ترین محصولات نرم‌ افزاری این شرکت می‌توان به سیستم‌ عامل ویندوز، نرم ‌افزارهای آفیس، سرویس‌ های مختلف ایکس باکس که شامل بازی، ویدیو و موسیقی می‌شود، موتور جستجوی بینگ و سرویس ابری «مایکروسافت آژور» (Microsft Azure) می‌شود.

از شاخص‌ ترین وسایل فضای سخت ‌افزاری این شرکت هم می‌توان به کنسول بازی ایکس باکس و لپ ‌تاپ ‌ها و تبلت‌ های سرفیس و گجت واقعیت مجازی هولولنز اشاره کرد.

شرکت الوند تجارت در زمینه خرید محصولات مایکروسافت به شما خدمات و راهنمایی ارائه می دهد. الوند تجارت با کادر مجرب و آگاه به قوانین گمرکی کشورهای جهان و ایران خرید از مایکروسافت را انجام می دهد.

الوند تجارت از راه های قانونی و مطمئن و نیز در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه خرید از مایکروسافت را برای شما بر عهده می گیرد.

گروه تجاری الوند بر کلیه مراحل خرید محصولات مایکروسافت تا تحویل به شما نظارت کامل و دقیق دارد. تجربه تجارتی امن و آسان  را با الوند تجارت داشته باشید.

 • کشور:
  مایکروسافت پرچم آمریکا
  آمریکا
 • دفتر مرکزی: ردموند، واشینگتن
 • وبسایت: https://www.microsoft.com/
 • ایمیل: info@Microsoft.com
 • شماره تماس: 001343423445
 • تعداد سفارش: 10
 • نوع محصولات:

  نرم افزار

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این فروشگاه ثبت نشده است.

ارسال نظر

فروشگاه ها

فروشگاه های مرتبط

وبلاگ

بیشتر بخوانید