واردات از فولکس واگن

واردات از فولکس واگن خط تولید خودرو

واردات از فولکس واگن با الوند تجارت

شرکت الوند تجارت، برای واردات کالا از شرکت فولکس واگن، با دریافت کارت بازرگانی و طی کردن روند قانونی واردات کالا از کشور آلمان، کالای مورد نظر شما را از شرکت فولکس واگن خریداری و ثبت سفارش می کند. الوند تجارت، بعد از خرید و واریز وجه ارزی، محصول وارد شده از شرکت فولکس واگن را از گمرک ترخیص و با حمل و نقل ویژه و امن خود بدست شما می رساند. ما در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه این خدمات را به شما ارائه می دهیم زیرا همراه خود سال ها تجربه و دانش در واردات کالا داریم.

شرکت الوند تجارت و واردات از فولکس واگن

گروه فولکس واگن یک شرکت آلمانی و از بزرگترین خودروسازان اروپایی بوده و در رده سومین شرکت بزرگ خودروسازی در جهان قرار دارد.

شرکت خودروسازی بزرگ فولکس واگن در طی سالیان طولانی توانسته است به یکی از معروف ترین و قابل اعتماد ترین برند های  خودرو سازی در جهان تبدیل شود. بسیاری از خودرو های این شرکت در جهان شناخته شده هستند و طرفداران بسیاری دارند که چند نمونه از آن ها پاسات و گلف است. فولکس واگن قورباغه ای این شرکت هنوز هم یکی از رکورد داران فروش در تمام دنیا است.

شرکت الوند تجارت در زمینه واردات از فولکس واگن به شما خدمات و راهنمایی ارائه می دهد. گروه تجاری الوند با کادر مجرب و آگاه به قوانین گمرکی کشورهای جهان و ایران واردات از فولکس واگن را انجام می دهد.

الوند تجارت از راه های قانونی و مطمئن در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه واردات از فولکس واگن را برای شما بر عهده می گیرد.

گروه تجاری الوند بر کلیه مراحل خرید و واردات از فولکس واگن تا تحویل ماشین به شما نظارت کامل و دقیق دارد. تجربه تجارتی امن و آسان را با الوند تجارت داشته باشید.

 • کشور:
  فولکس واگن پرچم آلمان
  آلمان
 • دفتر مرکزی: وولفسبورگ
 • وبسایت: https://www.vw.com/
 • ایمیل: info@vw.com
 • شماره تماس: 1-800-428-4034
 • تعداد سفارش: 10
 • نوع محصولات:

  خودروسازی

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این فروشگاه ثبت نشده است.

ارسال نظر

فروشگاه ها

فروشگاه های مرتبط

وبلاگ

بیشتر بخوانید